Terminarz

W turnieju zagrają 32 drużyny. Gramy  z drabinką przegranych. Nr drużyn z challonge.com będą losowane w środę o godzinie 20:00.
O tej godzinie na teamspeku powinni stawić się kapitanowie drużyn i będą losowali numerki w kolejności jakiej się rejestrowali.
Od wylosowanego numeru  zależy rozstawienie w drabince.

Prosimy o ustawienie sobie w nickach na teamspeaku prefiksu w celu identyfikacji ,
np. [ZLP] ADMIN.

Drabinka dostępna jest pod tym linkiem

Podajemy terminarz meczy na cały turniej z zastrzeżeniem, że może on zostać zmieniony.Mecze będą głownie rozgrywane w sobotę, ale w przypadku ewentualnych problemów technicznych lub sytuacji losowych (po stronie organizatorów) dany mecz może zostać przeniesiony na inny dzień i/lub godzinę.

Terminarz jest napięty dlatego nie ma możliwości dopasowania dla danej drużyny godziny danego meczu.

A Eliminacje 1/16 2015-11-07 10:00
B Eliminacje 1/16 2015-11-07 10:00
C Eliminacje 1/16 2015-11-07 11:00
D Eliminacje 1/16 2015-11-07 11:00
E Eliminacje 1/16 2015-11-07 12:00
F Eliminacje 1/16 2015-11-07 12:00
G Eliminacje 1/16 2015-11-07 13:00
H Eliminacje 1/16 2015-11-07 13:00
I Eliminacje 1/16 2015-11-07 14:30
J Eliminacje 1/16 2015-11-07 14:30
K Eliminacje 1/16 2015-11-07 15:30
L Eliminacje 1/16 2015-11-07 15:30
M Eliminacje 1/16 2015-11-07 16:30
N Eliminacje 1/16 2015-11-07 16:30
O Eliminacje 1/16 2015-11-07 17:30
P Eliminacje 1/16 2015-11-07 17:30
AH Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 14:00
AI Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 14:00
AJ Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 15:00
AK Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 15:00
AL Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 16:00
AM Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 16:00
AN Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 17:00
AO Darabinka przegranych z 1/16 2015-11-08 17:00
Q Eliminacje 1/8 2015-11-14 10:00
R Eliminacje 1/8 2015-11-14 11:00
S Eliminacje 1/8 2015-11-14 12:00
T Eliminacje 1/8 2015-11-14 13:00
U Eliminacje 1/8 2015-11-14 15:00
V Eliminacje 1/8 2015-11-14 16:00
W Eliminacje 1/8 2015-11-14 17:00
X Eliminacje 1/8 2015-11-14 18:00
AP Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 10:00
AQ Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 11:00
AR Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 12:00
AS Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 13:00
AT Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 15:00
AU Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 16:00
AV Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 17:00
AW Drabinka przegranych z 1/8 2015-11-21 18:00
Y 1/4 Finału drabinki wygranych 2015-11-28 10:00
Z 1/4 Finału drabinki wygranych 2015-11-28 11:00
AA 1/4 Finału drabinki wygranych 2015-11-28 12:00
AB 1/4 Finału drabinki wygranych 2015-11-28 13:00
AX Zwycięzcy drabinki przegranych z 1/8 2015-11-28 15:00
AY Zwycięzcy drabinki przegranych z 1/8 2015-11-28 16:00
AZ Zwycięzcy drabinki przegranych z 1/8 2015-11-28 17:00
BA Zwycięzcy drabinki przegranych z 1/8 2015-11-28 18:00
AC 1/2 Finału drabinki wygranych 2015-12-05 10:00
AD 1/2 Finału drabinki wygranych 2015-12-05 11:00
BB 1/4 Finału drabinki przegranych 2015-12-05 12:00
BC 1/4 Finału drabinki przegranych 2015-12-05 13:00
BD 1/4 Finału drabinki przegranych 2015-12-05 14:00
BE 1/4 Finału drabinki przegranych 2015-12-05 15:00
BF Zwycięzcy drabinki przegranych z 1/4 2015-12-06 14:00
BG Zwycięzcy drabinki przegranych z 1/4 2015-12-06 15:00
BH 1/2 Finału drabinki przegranych 2015-12-06 16:00
BI 1/2 Finału drabinki przegranych 2015-12-06 17:00
BJ Drabinka przegranych Finał (BO3) 2015-12-12 10:00
AE Finał drabinki wygranych(BO3) 2015-12-12 13:00
BK Mecz o awans do Finału(BO3) LAN
AF FINAŁ(BO5 z 1 runda przewagi) LAN