Rejestracja

logo336x336

1. Co to jest ZLP?

ZLP – (Zbąszynek Lan Party). Turniej rozgrywany od 4 lat teraz startujemy z nową formuła. Turniej organizują uczniowie Zespołu Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Zbąszynku.
Więcej informacji o naszym turnieju możesz znaleźć na naszej stronie.

2. W co gramy?

Gramy w Counter-Strike: Global Offensive.

3. Jakie zasady ?

Gramy 5v5 na configu ESL .

4. Kto może się zgłosić?

W tym roku  wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom graczy i turniej jest OPEN. Może zgłosić się każda drużyna, nie mamy jak w poprzednich latach wymogu bycia uczniem szkoły średniej czy gimnazjalnej.  Jedynym ograniczeniem jest wiek 16 lat wyznaczony poprzez PEGI 16. Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów!

5.Jak się zgłosić ?

Zgłoszenia drużyn należy przesłać do dnia 31.10.2015  .Zgłaszamy 5+3 (Rezerwowi). Więcej informacji znajdziesz w naszym regulaminie.  Formularz zgłoszeniowy znajdziesz tutaj.

6. Jaki rodzaj rozgrywek? 

Drabinkę oraz rodzaj rozgrywek dopasujemy do ilości zgłoszonych drużyn. Mamy limit miejsc wiec radzimy się pospieszyć z rejestracją drużyny. Liczy się kolejność zgłoszeń .
W eliminacjach Gramy BO1

7. Gdzie gramy? 

Gramy online na serwerze postawionym w szkole na którym jest 128tickrate oraz zainstalowany profesjonalny eBot.  Trzy najlepsze drużyny zagrają w Zbąszynku finały w połowie stycznia!

8. Kiedy gramy ?

Rozgrywki zaczynamy od 6 listopada i potrwają one do połowy stycznia . Mecze będą rozgrywane w godzinach 12:00-18:00  w soboty i niedziele.

9. Jak można śledzić rozgrywki?

Zapraszamy na naszego Facebook gdzie zawsze znajdziecie najaktualniejsze informacje. Każdy mecz będzie streamowany na naszym kanale na Twichu, a także pojawi się na naszym YouTube. Wszelkie informacje co do składu drużyn,  terminów rozgrywek znajdziecie na naszej stronie WWW

10. Jak streamujemy ?

Streamujemy  mecze z TeamSpeakiem drużyn, dlatego wymagamy kultury podczas meczu. Przykład takich rozgrywek znajdziesz w filmiku poniżej i na naszym kanale na YouTube.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!

gl330x192 gl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *