szkolnyZapraszamy Cię do podjęcia nauki w Naszej szkole !

Zespół Szkół Technicznych im. Jana Pawła II w Zbąszynku to szkoła z tradycjami, istniejąca już 70 lat.
Szkoła w okolicy nazywana Kolejówką ze względu na lokalizację przy dworcu PKP.
Dawniej kształciła specjalistów pracujących w Polskich Kolejach Państwowych.

Wraz z przemianami społecznymi, wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy, ZST z powodzeniem rozpoczęło proces kształcenia młodych ludzi w dziedzinie elektroniki, elektryki, informatyki, mechatroniki oraz architektury krajobrazu.

Od kilkunastu lat w Naszej Szkole edukujemy również licealistów, którzy z powodzeniem podejmują studia na uczelniach wyższych.

Wybierając Naszą Szkołę możesz mieć pewność, że zrobimy wszystko, byś mógł rozwijać swoją osobowość, zainteresowania oraz zdobyć ugruntowaną wiedzę, która stanie się fundamentem Twojej dalszej edukacji.

Pozwól by Nasi nauczyciele i pedagodzy stali się:

• Innowatorami Nauczania, którzy zrobią wszystko, by przekazywania wiedza nie była nudna, a nabyte umiejętności przydawały się w codziennym życiu

• Kreatorami Twojej Przyszłości, którzy ułatwią Ci start w dorosłe życie

• Poławiaczami Nowych Talentów, którzy umożliwią Ci rozwój pasji i pomogą odkryć nowe zainteresowania