LOSY ABSOLWENTÓW

W związku ze zbliżającymi się obchodami 70-lecia naszej szkoły postanowiliśmy wspomnieć naszych absolwentów, którym gratulujemy osiągnięć :)

Nauczyciele w Gronie Absolwentów:

Barbara Zaremba – katechetka, geograf; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Natalia Spychała – lektor języka angielskiego; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Daniel Dajczak – informatyk; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Ryszard Braun – wychowanie fizyczne, surfing, żeglarstwo; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Robert Baksalary – edb, wos, przedmioty wojskowe; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Maciej Szulc – historyk, wychowanie fizyczne; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Dawid Furman– wychowanie fizyczne, tenis; ZST im. Jana Pawła II w Zbąszynku

Elżbieta Budych (Czyczerska)- wychowanie fizyczne, bibliotekoznawstwo, nauczanie początkowe;

Dorota Korbanek (Fila) – język polski;

Anna Siedlarz (Kubiak) – język polski;

Emilia Kitta – język polski, historia;

Paulina Andrys – matematyka, informatyka;

Magdalena Prządka – nauczanie początkowe;

Karol Prządka – język polski;

Katarzyna Jopek (Zając) – muzyka, plastyka, zajęcia techniczne;

Agnieszka Bartkowiak (Budych) -nauczyciel języka angielskiego;

Maria Kubicka-Guła nauczyciel języka angielskiego;

Adrianna Fiołka (Olszowska) – nauczyciel języka niemieckiego;

Magdalena Trela (Knych) nauczanie początkowe;

Emilia Wallheim – nauczanie początkowe, język angielski;

Zuzanna Buczna-Pendrak – nauczyciel języka angielskiego;

Księża wśród Absolwentów:

Ks. Krzysztof Hojzer – lic.mgr Zielona Góra kościół Św. Brata Alberta w Zielonej Górze; absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu, Papieskiego Wydziału Teologicznego (studia specjalistyczne z zakresu teologii duchowej we Wrocławiu); kapelan więzienny;

Ks. Zbigniew Kardasz – mgr Sława kościół pw. Św. Michała Archanioła; absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu

Ks. Szymon Kluj – mgr, Jasień, kościół pw. Matki Bożej Różańcowej, absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu                                                                  

Ks. Robert Nowak – mgr, Diecezja Łódzka ,duszpasterz młodzieży; absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi;

Ks. Arkadiusz Rzetecki – mgr, Zielona Góra, konkatedra pw. Św. Jadwigi; absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu

Ks. Paweł Terzyk – mgr, Zielona Góra kościół pw. Św. Urbana; absolwent Wyższego Seminarium Duchownego w Paradyżu

Mateusz Budych – Wyższe Seminarium Duchowne Misjonarzy Oblatów Maryi w Obrze

Artyści wśród Absolwentów:

Sławomir Wrębel – plastyk, scenograf, projektant, nauczyciel, właściciel Agencja Artystyczno Reklamowa Quaranta Duo,absolwent Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu

Piotr Szczepaniak – muzyka

Karol Zieliński – muzyka

Paweł Wołek – muzyka

Filip Pietrzak – muzyka

Dawid Marciniak – muzyka

Inne zawody, aczkolwiek równie imponujące:

Justyna Szulc (Greczycho) – zastępca Prezesa Zarządu ATE Sp.z o.o. Automatyka, Telekomunikacja, Energetyka w Zbąszyniu; dyrektor ds. Koordynacji Produkcji Zakładu Produkcyjno- Handlowo- Usługowego ATE Sp. z o.o.;

Przemysław Kubicki – prezes Zarządu ATE Sp.z o.o. Automatyka, Telekomunikacja, Energetyka w Zbąszyniu

Agnieszka Szulczewska- Kostrzewa – radca prawny w Kancelarii Radców Prawnych Jurałowicz, Herman w Poznaniu, aplikant radcowski, konsultant prawny- specjalność- prawo cywilne, członek Krajowej Rady Radców Prawnych;

Marcin Minta – Dyrektor OSiR-u w Zbąszynku, pomysłodawca wielu imprez sportowych i inwestycji związanych z rekreacją w gminie i przebudową stadionu, który jest imponującą wizytówką miasta; radny powiatowy

Dariusz Ziomko – bryg.mgr inż. -zastępca komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku; rzecznik prasowy

Ciąg dalszy, mamy nadzieję, nastąpi ….. :)